Ajo është bërë mjaft e njohur tashmë përmes fotove që herë pas here qarkullojnë nëpër mediat online ndërsa së fundmi Arnida Çapi, ish-kandidate për deputete, me profesion avokate është punësuar si këshilltare në Bashkinë e Tiranës.

Nuk kishte se sit ë ishte ndryshe, pasi edhe kësaj radhe ka provokuar jo pak. Bjondja seksi po kalon prej më shumë se një jave, pushimet në ishullin grek ndërsa vazhdimisht ndan poza të nxehta.

Këtë here, Arnida ka postuar një video, që siç duket qartë, është realizuar nga një mashkull. Ai hap kamerën e celularit dhe filmon nga dhoma te pishina këshilltaren e cila nga ana tjetër e pret me një kërcim tejet provokues me bikini, shoqëruar edhe me një gotë shampanjë.

Identitetin e partnerit Arnida nuk e zbulon, megjithatë, siç mund ta shikoni, ajo ka zbuluar mjaftueshëm në këtë video!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*