Një ditë më parë qëlloi me thikë dhe la të vdekur bashkëshorten e tij.

Policia nisi kërkimin e tij, por sot është gjetur i mbytur Adrian Kuka, 37 vjeç. Trupi i tij 37-vjeçarit është gjetur i mbytur në zonën e sektorit Rinia në Durrës.

Pranë vendit të ngjarjes është gjetur edhe makina me të cilën Kuka u arratis nga shtëpia e tij në Spitallë.

Një ditë më parë Ardian Kuka qëlloi me thikë dhe la të vdekur gruan e tij, Hazbije Kuka.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*