Që prej ndarjes së bujshme, Angelina Jolie nuk është lidhur më me ndonjë mashkull, dhe Brad Pitt gjithashtu nuk ka pasur më lidhje serioze.

Kjo, dhe fakti që ishin një cift që shkonin shumë me njëri tjetrin, ka ushqyer shpresat e fansave se mund t`i shohin sërish bashkë!!

Fjalet e fundit që po qarkullojnë megjithatë, i zbehin keto dëshira. National Enquirer pretendon se aktores së famshme hollivudiane i ka “rënë keq në kokë“ për truprojën e saj, ndaj s`e ka më mendjen tek Brad-i. Ata janë bërë gati të pandashëm sipas saj.

Megjithatë, nuk dihet sa janë të vërteta këto pretendime, kur thuhet ndërkohë nga burime të tjera se Angelina se nuk po del me asnjeri dhe është e fokusuar tek fëmijët dhe karriera.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*