Një vajzë studente ka injektuar material mbushës te buzët aq sa i ka fryrë trefish, por nuk është e kënaqur me aq.

22-vjeçarja Andrea Emilova Ivanova, nga Sofia e Bullgarisë, thotë se ka bërë 15 operime dhe ka shpenzuar më shumë se 2500 dollarë që buzët e saj të duken në modë, dhe nuk mendon se duhet ta lërë me aq.

Vajza është studente në një universitet të Sofies, dhe këmbëngul se kjo është moda tani në vendin e saj.

Ndërkohë ajo ka mbledhur mbi 15 mijë ndjekës në Instagram, dhe thotë se ata e mbështesin të gjithë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*