Që kur u kthye Stefano De Martino, Belen Rodriguez ka kaluar shumë kohë me të dhe djalin e tyre Santiago. Javët e fundit, showgirl argjentinase ka postuar vetëm fotot e familjes ose vendet ku ata kanë qenë me pushime në profilin e saj në Instagram. Ndjekësit e tij prisnin me padurim një goditje sensuale, një nga ato që bën mirë Belen. Më 1 shtator, ish Fabrizio Corona vendosi t’i pëlqejë ata në fotot e postuara.

Postimi në Instagram

Më 1 shtator, Belen Rodriguez ishte më seksi se zakonisht. Për kënaqësinë e fansave të saj meshkuj,  ka postuar në Instagram një fotografi bardh e zi në të cilën shfaqet si nënë. Ajo hoqi të gjitha rrobat, duke mbajtur vetëm një këmishë për të mbuluar shpatullat e saj, por jo gjoksin e saj. Vetëm duart, të vendosura para dekoletit, e penguan atë të shfaqej i zhveshur . Në postimin Belen ka etiketuar Vincent Peter : është fotografi i saj personal. Postimi në një kohë shumë të shkurtër ka marrë më shumë se 300 mijë pëlqime dhe shumë komplimente nga ndjekësit e të dy gjinive. Siç ndodh shpesh me personazhet e shfaqjes, ka pasur edhe komente negative. Shumë njerëz, në të vërtetë, e kritikuan atë, duke pretenduar se ajo duhet ta gjejë veten më pak të parë rolin e saj si nënë.

Angazhimet e punës

Stefano De Martino dhe Belen Rodriguez kanë shumë sukses profesional. Pasi të zhvillojnë së bashku La Notte della Taranta, në shtator ata do të debutojnë në krye të finales së Festivalit Castrocaro . Më vonë të dy do të ndajnë. Soubrette argjentinase do të kthehet në Tu si que vales, ndërsa balerina napolitane do të jetë në krye të Ora ose mai più. Në pranverë varet nga Kolorado dhe atij Made in South.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*