Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku një makinë është përplasur me një motor.

Gruaja F. F, është përplasur me motomjetin tip “Lifan” me drejtues A. S. Të dy janë dëmtuar dhe ndodhen në spitalin e Vlorës nën kujdesin e mjekëve.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:26, në rrugën “Gjergj Kastrioti”, një mjet tip “Smart” me drejtuese shtetasen F. F, është përplasur me motomjetin tip “Lifan” me drejtues shtetasin A. S. Si pasojë e aksidentit, janë dëmtuar të dy drejtuesit e mjeteve, të cilët ndodhen  në spitalin e Vlorës nën kujdesin e mjekëve.  Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*