Një ndër biznesmenët më të sukseshëm në Itali, Flavio Briatore, është kthyer në një ndër emrat më të komentuar në media së fundmi. Shkak për këtë është bërë lidhja e tij me një modele 20 vjeçare, me të cilën ka plot 49 vite diferencë.

69 vjeçari është kapur mat me modelen gjatë një fundjave romantike  në plazhet e Kenias. Dyshja janë fotografuar në momente private dhe fotot e tyre po bëjnë xhiron e rrjetit.

Modelja quhet Benedetta Bosin. Ajo jeton dhe studion në Milano. Ende nuk është bërë e ditur si është njohur me Briatoren, i cili nuk ka dhënë asnjë koment në lidhje me ngjarjen.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*