Metropol

Ndjekësit i zbulojnë “sekretin”, si quhet nipi i Jozefina Topallit?

Ndjekësit i zbulojnë “sekretin”, si quhet nipi i Jozefina Topallit?

E bija e Jozefina Topallit, Megi Topalli, është bërë nënë sëfundmi. Martesa e saj kaloi[Read More…]

Gjyshet kanë patur të drejtë, ç’mrekulli u ndodh flokëve nëse i trajtoni me qepë të kuqe dhe uthull molle

Gjyshet kanë patur të drejtë, ç’mrekulli u ndodh flokëve nëse i trajtoni me qepë të kuqe dhe uthull molle

Shpesh dëgjojmë të thuhet se flokët janë gjysma e bukurisë për një femër, por nëse[Read More…]

Hedh shtëpinë në erë, ditën që i martohej vajza

Hedh shtëpinë në erë, ditën që i martohej vajza

Ajo duhej të ishte një nga ditët më të lumtura të familjes në Pensilvani të[Read More…]

“Se ke idenë sa turp më vinte”, moderatorja tregon si e rriti djalin pa baba

“Se ke idenë sa turp më vinte”, moderatorja tregon si e rriti djalin pa baba

Fjodora Fjora, gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, gjatë një bisede me Bieta Sulon[Read More…]

Këngëtarja shqiptare bën twerk para pilotëve dhe mendjen e ka te të pasmet, fansja e kritikon keq

Këngëtarja shqiptare bën twerk para pilotëve dhe mendjen e ka te të pasmet, fansja e kritikon keq

  Mbrëmjen e djeshme Bebe Rexha ka publikuar një video tepër seksi në Instagram, duke[Read More…]

Ghetto Geasy i lë të gjithë pa fjalë, shikoni ndryshimin që bëri në paraqitje

Ghetto Geasy i lë të gjithë pa fjalë, shikoni ndryshimin që bëri në paraqitje

Ghetto Geasy ka bërë një ndryshim të papritur në pamjen e jashtme. Prej vitesh, ai[Read More…]

Grabitet tualeti i florinjtë, kushton një pasuri

Grabitet tualeti i florinjtë, kushton një pasuri

Një 66-vjeçar është vënë në pranga për vjedhjen e një tualeti që kushton plot 1[Read More…]

I plasën ujërat në Tiranë, folësja e njohur e lajmeve udhëtoi drejt Italisë për të lindur binjakët

I plasën ujërat në Tiranë, folësja e njohur e lajmeve udhëtoi drejt Italisë për të lindur binjakët

Spikerja e lajmeve Anjola Hamzaj ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ku foli[Read More…]

Lorik Cana dhe Monica prindër për herë të dytë, nëse bebi është vajzë, emri dihet

Lorik Cana dhe Monica prindër për herë të dytë, nëse bebi është vajzë, emri dihet

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica do të bëhen së shpejti prindër për herë[Read More…]

Grida Duma që nuk kishim njohur më parë, nga lënia e orëve të mësimit e deri tek talenti në muzikë

Grida Duma që nuk kishim njohur më parë, nga lënia e orëve të mësimit e deri tek talenti në muzikë

Ish-deputetja Grida Duma, e cila është e njohur për stilin e saj në pamje dhe[Read More…]