Metropol

U filmuan duke u puthur, zbulohet identiteti i të dashurit biznesmen të Genta Ismajlit

U filmuan duke u puthur, zbulohet identiteti i të dashurit biznesmen të Genta Ismajlit

Më në fund është mësuar arsyeja e udhëtimeve të shpeshta në Turqi të Genta Ismajlit.[Read More…]

“Të don Robq*q*”/ I ndarë nga Nora, Robert Berisha bën lëvizjen e rradhës ndaj vëllait të ish-partneres

“Të don Robq*q*”/ I ndarë nga Nora, Robert Berisha bën lëvizjen e rradhës ndaj vëllait të ish-partneres

Këgëtari i mirënjohur Robert Berisha është një ndër emrat e shoëbizzit shqiptar që është përfolur[Read More…]

Njihuni me gjeniu 9-vjeçar i cili është gati të diplomohet nga universiteti

Njihuni me gjeniu 9-vjeçar i cili është gati të diplomohet nga universiteti

Një fëmijë nga Belgjika muajin e ardhshëm do të diplomohet në universitet dhe në moshën[Read More…]

“Dua të shpëtoj”, pak muaj pas martesës aktorja ndahet nga bashkëshorti 80-vjeçar

“Dua të shpëtoj”, pak muaj pas martesës aktorja ndahet nga bashkëshorti 80-vjeçar

Aktorja turke Meltem Miraloglu po ndahet nga bashkëshorti i saj 80 vjeçar, i cili është[Read More…]

3 gjërat që gratë urrejnë në shtrat, ja pse duhet t’i ndryshoni këto zakone një herë e mirë

3 gjërat që gratë urrejnë në shtrat, ja pse duhet t’i ndryshoni këto zakone një herë e mirë

Nuk ka dyshime që edhe gratë, ashtu si burrat kanë dëshira të ndryshme në shtrat[Read More…]

Zbulohet lidhja e Genta Ismajlit? Publikohen pamjet ku puthet në buzë me një mashkull

Zbulohet lidhja e Genta Ismajlit? Publikohen pamjet ku puthet në buzë me një mashkull

Ndonëse gjithmonë ka pasur vëmendjen e mediave, Genta Ismajli është përpjekur që jetën e saj[Read More…]

Ua bëjnë 8 me 2 partnerëve, këto janë 5 femrat e zodiakut

Ua bëjnë 8 me 2 partnerëve, këto janë 5 femrat e zodiakut

Ka disa persona që duan të drejtojnë tjetrin dhe japin përherë urdhra. Ata janë dominues[Read More…]

Këngëtari i njohur e fton në hotel, Angela Martini e refuzon

Këngëtari i njohur e fton në hotel, Angela Martini e refuzon

Bukuroshja shqiptare Angela Martini ishte këtë të mërkurë e ftuar në emisionin ‘Soiree’ nga Jonida[Read More…]

“Të ftuarit më kanë kërkuar numrin e telefonit pas intervistave”, spikerja joshëse e thotë troç

“Të ftuarit më kanë kërkuar numrin e telefonit pas intervistave”, spikerja joshëse e thotë troç

Anjola Hamzaj është një ndër spikeret më simpatike të lajmeve, në ekranet shqiptare. Ajo gjithmonë[Read More…]

Rezervuan “hotelin si parajsë”, por gjetën një grumbull gërmadhash, turistët britanikë tregojnë mashtrimin që iu ishte bërë

Rezervuan “hotelin si parajsë”, por gjetën një grumbull gërmadhash, turistët britanikë tregojnë mashtrimin që iu ishte bërë

Një familje që shpenzoi më shumë se 3,400 paund për pushimet e tyre të ëndrrave[Read More…]