Metropol

Kiara Tito flet publikisht për ndarjen: Këtë dhimbje s’e kalova lehtë, koha do të shërojë gjithçka

Kiara Tito flet publikisht për ndarjen: Këtë dhimbje s’e kalova lehtë, koha do të shërojë gjithçka

Kiara Tito ndonëse është përfolur shumë një lidhje e saj me këngëtarin Butrint Imeri, Kiara[Read More…]

Rikthehen reshjet e shiut, ja si parashikohet moti për sot

Rikthehen reshjet e shiut, ja si parashikohet moti për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet vranësira që do të sjellin reshje shiu në pjesën[Read More…]

Në kohën e gjimnazit, ja si dukej Eva Murati para famës

Në kohën e gjimnazit, ja si dukej Eva Murati para famës

Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto[Read More…]

Pasi bëri shqiponjën me duar, miss Serbia fotografohet me reperin e njohur shqiptar

Pasi bëri shqiponjën me duar, miss Serbia fotografohet me reperin e njohur shqiptar

Biondja Irina Jovanka ka përfaqësuar Serbinë në ‘Miss Freedom of the World’, dhe ajo që[Read More…]

“Ka qenë yll fare pa operacione”, Ingrit Gjoni nuk ia përton komentueses: Mos mu merzit…

“Ka qenë yll fare pa operacione”, Ingrit Gjoni nuk ia përton komentueses: Mos mu merzit…

Ingrit Gjoni është një ndër këgëtaret që ka ditur gjithnjë si të jetë në modë[Read More…]

Nuk do ta njihni, Marsela Çibukaj pëson ndryshimin drastik në peshë: Thoni çkemi Marsela Hadid!

Nuk do ta njihni, Marsela Çibukaj pëson ndryshimin drastik në peshë: Thoni çkemi Marsela Hadid!

Ditën e sotme Marsela Çibukaj do të prezantojë  projektin e saj në “Kënga Magjike”. Pak[Read More…]

Lërini në shtëpi çadrat, mësoni si do të jenë moti dhe temperaturat sot

Lërini në shtëpi çadrat, mësoni si do të jenë moti dhe temperaturat sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash ku[Read More…]

Publikohet foto, ja kush është i dashuri misterioz i Oriola Marashit

Publikohet foto, ja kush është i dashuri misterioz i Oriola Marashit

Prej disa ditësh Oriola Marashi ndodhet në Dubai nga ku po poston vazhdimisht foto e[Read More…]

4 vite lidhje! Rovena Dilo flet për herë të parë për ndarjen nga balerini

4 vite lidhje! Rovena Dilo flet për herë të parë për ndarjen nga balerini

Para pak kohësh u përfol jo pak në median rozë ndarja e këngëtares së njohur[Read More…]

Instagram-i heq opsionin që e pëlqeni të gjithë

Instagram-i heq opsionin që e pëlqeni të gjithë

Instagrami nuk ka “kuptim” pa like-t dhe komentet. Mirëpo, tashmë njëri prej këtyre opsioneve nuk do të[Read More…]