Metropol

Nëse keni plane për fundjavën, mësoni më parë parashikimin e motit

Nëse keni plane për fundjavën, mësoni më parë parashikimin e motit

Sipas meterologëve, fundjava parashikohet të jetë njësoj si dita e premte. Moti do të jetë[Read More…]

Peshkatarja më tërheqëse në botë tregon aftësitë, kap peshkun që peshon 100 kg

Peshkatarja më tërheqëse në botë tregon aftësitë, kap peshkun që peshon 100 kg

Emily Riemer 24-vjeçë, është një e re e cila udhëton nëpër gjirin e Floridas dhe[Read More…]

‘Sonte do të rrish me gjyshen’, Xhemi i prish “punë” Arbanës dhe të dashurit të saj

‘Sonte do të rrish me gjyshen’, Xhemi i prish “punë” Arbanës dhe të dashurit të saj

Që Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë në një lidhje dashurie, këtë e dinë të[Read More…]

Dokumentar pro Michael Jackson

Dokumentar pro Michael Jackson

Beteja për të pastruar imazhin e Michael Jackson, pasi përdhosjes që i bëri dokumentari Leaving[Read More…]

Donte të shiste lodrën e vjetër e të pavlerë, zbulon thesarin mijëra dollarësh

Donte të shiste lodrën e vjetër e të pavlerë, zbulon thesarin mijëra dollarësh

Duke gërmuar nëpër rraqet e shtëpisë, mund të gjesh objekte që me kalimin e kohës[Read More…]

Stresi nuk u ndahet telasheve, pak pasi doli nga burgu, rrethohet nga policia

Stresi nuk u ndahet telasheve, pak pasi doli nga burgu, rrethohet nga policia

Reperi i njohur Stresi ka vetëm pak kohë që ka dalë nga burgu dhe duket[Read More…]

Sindroma e fëmijëve të pasur: kërkojnë shumë, marrin dhe nuk kënaqen

Sindroma e fëmijëve të pasur: kërkojnë shumë, marrin dhe nuk kënaqen

Jemi duke ecur nëpër rrugët e qendrës dhe vendosim të futemi në një dyqan veshjesh. Ndërsa[Read More…]

Po udhëtonte drejt Dhërmiut për koncertin e tij, aksidentohet reperi i famshëm shqiptar

Po udhëtonte drejt Dhërmiut për koncertin e tij, aksidentohet reperi i famshëm shqiptar

Në gusht të 2017, Çiljeta publikoi këngën “Pa ty jetoj”, bashkëpunim me një reper të[Read More…]

Shitet rrjeti social që i ka rezistuar konkurrencës së Facebook ndër vite

Shitet rrjeti social që i ka rezistuar konkurrencës së Facebook ndër vite

Verizon do të shesë Tumblr dy vite pasi e bleu rrjetin social si pjesë e[Read More…]

A do martohej me një mashkull të varfër? Ja si përgjigjet Greta Koçi

A do martohej me një mashkull të varfër? Ja si përgjigjet Greta Koçi

Këngëtarja e njohur shqiptare Greta Koçi është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale.[Read More…]