DASHI

Jeta juaj sentimentale ka rrezik te jete e trazuar dhe e tensionuar sot. Për shumë gjera do debatoni ashpër me partnerin dhe nuk do e ulni hundës asnjë çast. Për beqaret do jete një nga ditët me te bukura. Ata do takojnë persona me shume vlera qe nuk duhet t’i humbin. Me shpenzimet mos e teproni asnjë moment edhe sikur gjendja te jete e kënaqshme. Shmangni problemet.

DEMI

Mjedisi yjor do provokoje ngjarje shume te rëndësishme ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do ndiheni përherë te lumtur e te bekuar qe keni dike si partneri ne krah. Beqaret mund te kenë takime te papritura, por qe do ua mbushin zemrën me gëzim. Sektori i financave do jete goxha i qete. Po ditët ta menaxhoni siç duket atë situata nesër do jete shume me e mire.

BINJAKET

Plutoni do ketë ndikimin me te madh tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite. Ai do e ngrohe atmosferën, do nxite pasionin dhe do i mbaje larg problemet. Beqaret do gjenden ne situata konfuze dhe do e kenë te vështirë te bëjnë një zgjedhje te shpejte. Ne fakt me mire te mos nxitohen sepse mund te gabojnë. Ne planin financiar ka ardhur koha te merrni masa sa me strikte.

GAFORRJA

Ka mundësi qe sot te ndërtoni një mur ndarës me partnerin tuaj dhe komunikimi thuajse do mungoje. Për fat te keq asgjë nuk do jete ashtu si do e kishit dëshiruar. Beqaret mund te kenë dashuri me shikim te pare ne ato momente ku nuk do e kenë fare mendjen. Sektori i financave do jete mjaft pozitiv dhe mund t’i kryeni pa frike shpenzimet me te nevojshme.

LUANI

Fale mjedisit shume te favorshëm yjor, jeta juaj ne çift do jete e bukur. Do jeni te dy palët ne humor te mire dhe do ndiheni gati për çdo lloj çmendurie. Beqaret nuk do e kenë aspak te vështirë te tërheqin pas vetes personin qe pëlqejnë. Ne pune mos e humbisni toruan për ndonjë problem te vogël qe do ju dale, por mundohuni te bëni një menaxhim te mire dhe te merrni masa me strikte.

VIRGJERESHA

Jeta juaj ne çift do jete goxha e ekuilibruar sot. Do keni një marrëdhënie te shkëlqyer me partnerin dhe nuk do debatoni për asgjë me njeri-tjetrin. Beqaret gjithashtu do i japin prioritet jetës sentimentale dhe do bëjnë te pamundurën te fillojnë një lidhje. Me shpenzimet duhet te jeni ekstremisht te matur ne mënyrë qe te mos keni vështirësi as nesër. Mbroni veten!

PESHORJA

Sot do futeni ne një periudhe shume ndryshe te jetës tuaj ne çift. Do jeni me te çliruar kur te flisni me partnerin dhe do i merrni gjerat me seriozisht. Te dy palët do jeni me te pjekur ne ato qe do thoni. Beqaret do kenë përshtypjen sikur janë shume joshës dhe do bëhen mendjemëdhenj. Gjendja e financave nuk do jete si duhet kështu qe mire është te tregoheni sa me te kujdesshëm.

AKREPI

Gjate kësaj dite do jeni te paqëndrueshëm ne mendime dhe mund te futeni edhe ne debate me partnerin tuaj. Gjerat për fat te keq nuk do jene aq te bukura sa i kishit menduar. Beqaret do e largojnë turpin dhe do dine si ta joshin atë qe pëlqejnë. Ne planin financiar do jeni edhe me te kujdesshëm dhe nuk do kryeni shpenzime te mëdha. Duke mbrojtur te tashmen do siguroni te ardhmen.

SHIGJETARI

Ambienti yjor do jete mjaft i favorshëm për te dashuruarit. Çiftet do kenë një marrëdhënie te shkëlqyer dhe do përjetojnë emocione ne çdo çast. Beqaret edhe sikur te duan nuk do ju shpëtojnë dot shigjetave te Kupidit. Çdo gjë për ta ka për te qene me ndryshe. Shpenzimet mundohuni t’i kufizoni sa me shume ne mënyrë qe gjendja financiare te mbetet e qëndrueshme.

BRICJAPI

Jeta sentimentale do jete ajo qe do ju marre me shume kohe sot. Do bëni te pamundurën për ta përmirësuar marrëdhënien me partnerin e për te zgjidhur njëherë e mire disa pengje qe keni pasur. Beqaret do realizojnë disa takime, por nuk do kenë shume dëshirë te fillojnë marrëdhënie serioze. Në planin financiar, por u treguat të kujdesshëm me shpenzimet nuk do keni asnjë lloj problemi.

UJORI

Nëse keni një lidhje mire është te mos ëndërroni shume sot. Sa me realiste te tregoheni aq me te fituar keni për te qene. Për beqaret ka mundësi qe një miqësi prej shume vitesh te kthehet ne një dashuri te madhe e pasiononte. Plutoni do jete planeti qe do kujdeset me shume për sektorin e financave. Ai do ju nxite te jeni edhe me te logjikshëm dhe te përmbajtur me shpenzimet.

PESHQIT

Mjedisi yjor rezervon një marrëdhënie te kënaqshme sot. Ju dhe partneri do jeni mjaft bashkëpunues me njeri-tjetrin kështu qe nuk do lindin as debate. Beqaret do kenë disa takime, por mire është te reflektojnë disa here para se te hedhin hapa. Ne planin financiar kësaj here suksesi është i garantuar. Do jeni ne gjendje te bëni edhe investime për qejf.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*