Një automjet tip ‘Ford’ është djegur ditën e sotme në qytetin bregdetar të Vlorës,.

Mësohet se automjeti ka marrë flakë në ecje, nisur këtu nga një shkëndijë elektrike.

Ndërkaq bëhet me dije nga terreni se nuk ka të lënduar, sepse shoferi ka arritur në kohë të dal jashtë automjetit tip” Ford”. Por ka vetëm dëme material të konsiderueshem.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*