Lajmet e fundit

Në tentativë për të reduktuar emigracionin ilegal, vendet e BE-së ashpërsojnë ligjet

Në tentativë për të reduktuar emigracionin ilegal, vendet e BE-së ashpërsojnë ligjet

Në gjysmën e parë të vitit 2024 në të 27 vendet anëtare të BE pritet[Read More…]

Napoli në pikiatë, De Laurentiis i kërkon falje tifozëve. Lazio e Fiore e mbyllin me fitore

Napoli në pikiatë, De Laurentiis i kërkon falje tifozëve. Lazio e Fiore e mbyllin me fitore

Napoli vijon të zhgënjej në Serie A, ngec sërish, këtë herë në një barazim pa[Read More…]

Mos harro është Nëntor, shihemi në Vlorë!

Mos harro është Nëntor, shihemi në Vlorë!

Nentori në Vlorë është i mrekullueshëm ndaj operatorët turistikë dhe Bashkia e Vlorës vijnë me[Read More…]

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli”

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli”

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli”, për goditjen e veprimtarisë kriminale të shitjes së lëndëve[Read More…]

Fusha e mbetjeve prej 10 ditësh në flakë, tymi mbulon qytetin e Vlorës

Fusha e mbetjeve prej 10 ditësh në flakë, tymi mbulon qytetin e Vlorës

VLORË- Prej 10 ditësh fusha e mbetjeve në Vlorë është në flakë. Report Tv ka[Read More…]

Arrestohet me urdhër të SPAK ish-drejtoresha e Kadastrës së Durrësit, Rajmonda Dashi! U kap në zyrën në Tiranë, disa të shoqëruar

Arrestohet me urdhër të SPAK ish-drejtoresha e Kadastrës së Durrësit, Rajmonda Dashi! U kap në zyrën në Tiranë, disa të shoqëruar

Arrestohet ish-drejtoresha e Kadastrës së Durrësit, Rajmonda Dashi. Report Tv mëson se arrestimi është kryer[Read More…]

“Të gjithë janë të kapur”, avokati Ngjela paralajmëron: Në shtator priten goditje të ashpra në rangje të larta të politikës

“Të gjithë janë të kapur”, avokati Ngjela paralajmëron: Në shtator priten goditje të ashpra në rangje të larta të politikës

Kanë dalë të parët dhe emrat janë shpallur, por që shenjat janë që do vijojë[Read More…]

“Mos ma merr djalin në ekip, e kam krah pune për të shitur shalqinjtë”! Historia e padëgjuar e Ylber Ramadanit, që sot luan në Seria A

“Mos ma merr djalin në ekip, e kam krah pune për të shitur shalqinjtë”! Historia e padëgjuar e Ylber Ramadanit, që sot luan në Seria A

Thuhet se futbollistët më të mirë dalin nga “balta” dhe kjo shprehje është gjithmonë e[Read More…]

Ndodh dhe kjo! Parcelë me kanabis në repartin ushtarak të Zall Herr-it, tre të arrestuar, nën hetim dhe komandanti

Ndodh dhe kjo! Parcelë me kanabis në repartin ushtarak të Zall Herr-it, tre të arrestuar, nën hetim dhe komandanti

Siç duket kthimit të tyre në parcela kanabisi nuk i kanë shpëtuar as repartet ushtarake.[Read More…]

Hetimi i SPAK, bosët e inceneratorëve, Zoto e Mërtiri përfituan miliona € edhe nga tenderat e dyshimtë në ujësjellësa

Hetimi i SPAK, bosët e inceneratorëve, Zoto e Mërtiri përfituan miliona € edhe nga tenderat e dyshimtë në ujësjellësa

Dosja hetimore e SPAK pwr ish zv.kryeminstrin Arben Ahmetaj ka zbuluar se dy bosët e[Read More…]