Lajmet e fundit

“Turneu i shpresës”,  bota nuk vuan vetëm prej COVID-19! Liderat boterorë thirrje për reflektim dhe reagim

“Turneu i shpresës”, bota nuk vuan vetëm prej COVID-19! Liderat boterorë thirrje për reflektim dhe reagim

Federata Universale e Paqes ka mbajtur për herë 2 turin e shpresës. Në takimin Online[Read More…]

Lajm i mirë për adhuruesit e plazhit, shikoni si do jetë moti për sot

Lajm i mirë për adhuruesit e plazhit, shikoni si do jetë moti për sot

Një lajm i mirë për adhuruesit e plazhit dhe të diellit. Për këtë fundjavë moti[Read More…]

Përdhunimi i 13-vjeçares në Pogradec/ Flet e ëma e të miturës: E dinim njeri të besuar

Përdhunimi i 13-vjeçares në Pogradec/ Flet e ëma e të miturës: E dinim njeri të besuar

Dje një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik. Një 46 vjeçar në Pogradec ka[Read More…]

Ndahet nga jeta në moshën 78-vjeçare profesori dhe politikani i njohur, Sabit Brokaj

Ndahet nga jeta në moshën 78-vjeçare profesori dhe politikani i njohur, Sabit Brokaj

Ndërron jetë në moshën 78-vjeçare profesor Sabit Brokaj. Mësohet se profesor Sabit Brokaj ka ndërruar[Read More…]

Prag fillimi i vitit shkollor, Ministria e Shëndetësisë apel prindërve, nxënësve e mësuesve: Respektoni me rigorozitet masat! Gati për çdo problematikë

Prag fillimi i vitit shkollor, Ministria e Shëndetësisë apel prindërve, nxënësve e mësuesve: Respektoni me rigorozitet masat! Gati për çdo problematikë

Ministria e Shëndetësisë i ka bërë një apel prindërve, nxënësve dhe mësuesve në prag të[Read More…]

“Kam miq në polici, kot shkon”, e mitura në Pogradec ndihmohet nga vajza e përdhunuesit. Ja plani që thurën bashkë (Detaje)

“Kam miq në polici, kot shkon”, e mitura në Pogradec ndihmohet nga vajza e përdhunuesit. Ja plani që thurën bashkë (Detaje)

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e Pogradecit. Gazetarja Lorena Kodra ka siguruar detajet e[Read More…]

Brazili arrin shifrën rekord, katër milionë të prekur me Covid-19

Brazili arrin shifrën rekord, katër milionë të prekur me Covid-19

Numri i infeksioneve të koronavirusit në Brazil ka tejkaluar shifrën e katër milionë personave, raportojnë[Read More…]

Përplasje midis bandës shqiptare të drogës dhe anarkistëve grekë? “Kathimerini” jep detaje për sulmin me armë

Përplasje midis bandës shqiptare të drogës dhe anarkistëve grekë? “Kathimerini” jep detaje për sulmin me armë

Një incident që pretendohet të ketë ndodhur në fillim të verës midis një tregtari shqiptar[Read More…]

”Kush është Ragnick?”, trajneri gjerman i kthehet Ibrahimoviçit: S’e kam takuar kurrë, nuk fokusohem tek 38- vjeçarët

”Kush është Ragnick?”, trajneri gjerman i kthehet Ibrahimoviçit: S’e kam takuar kurrë, nuk fokusohem tek 38- vjeçarët

sh- trajneri i Leipzig, Ralf Ragnick dhe Ibrahimoviç nuk do të jenë bashkë tek Milani,[Read More…]

“Ruaj shëndetin, bëje maskën aksesorin tënd më të çmuar”, apeli i mjekut Gerond Hysi për t’u mbrojtur nga COVID-19

“Ruaj shëndetin, bëje maskën aksesorin tënd më të çmuar”, apeli i mjekut Gerond Hysi për t’u mbrojtur nga COVID-19

    Mjeku Gerond Hysi ka bërë një apel për qytetarët shqiptarë që të vendosin[Read More…]