Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj, Jared Kushner mbërritën në Romë për të marrë pjesë në dasmën e mikeshës së tyre Misha Nonoo me mandatin e naftës Mikey Hess.

Vajza e Donald Trump, 37 vjeçe dhe bashkëshorti i saj që është njëkohësisht këshilltar i Shtëpisë së Bardhë, u fotografuan teksa ecnin si dy adoleshentë të dashuruar nëpër rrugët e ngushta tradicionale të kryeqytetit italian.

Një moment Ivanka, nënë e tre fëmijëve e veshur me një fustan shumëngjyrësh dhe një palë syze të stilit retro e puth bashkëshortin në shpatull teksa i buzëqeshin njëri-tjetrin. Në eventin VIP gjendeshin edhe personazhe të njohura që nga Princi Harry dhe Meghan Markle e deri tek Katy Perry e Orlando Bloom./Marrë nga Daily Mail

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*