Ndonëse, kanë kaluar muaj që nga këto lajme, Angela ka vazhduar jetën e saj dhe në Instagram në asnjë postim nuk ka folur apo ka publikuar bashkëshortin e saj.

Ditën e djeshme, ajo i ka kthyer përgjigje fansave në Instagram ku njëri prej tyre e ka pyetur për biznesmenin rumun.

“Nuk po të shohim një foto me burrin, na ke bërë merak”, i shkruan fansi ndërkohë që Angela ja kthen thjesht: “Unë nuk jam e shqetësuar”, duke i habitur të gjithë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*