© ANSA

Finalet Atp do të mbahen në Torino nga viti 2021 deri më 2025. Shoqata e lojtarëve të tenisit profesionistë sapo ka shpallur zyrtarisht atë. Turneu më i rëndësishëm profesional i tenisit pas katër garave të Islamit do të zhvillohet në kryeqytetin Piemonte, i cili ka rrahur garën e Londrës, Tokios, Singaporit dhe Mançesterit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*