Moderatoren Ilda Bejlerin  ka mbaruar pushimet dhe fundjavën ja ka kushtuar shopingut.

E teksa futet në qëndrën tregtare “Iconstyle.al” ka siguruar disa foto të Ildës. Moderatorja shfaqet e veshur me një fustan të gjatë dhe të lirshëm që i mbulon disi format e famshme që ia shohim gjithnjë në Instagram!

Me një palë sandale të bardha dhe çantë në po të njëjtën ngjyrë, Ilda duket tepër casual këtë të shtunë.

Kujtojmë që lda Bejleri konfirmoi pak kohë më parë largimin nga Digitalb për t’u shfaqur në “Top Channel” me një tjetër program.

Image

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*