Modelja Trejsi Sejdini është gjithmonë në qendër të vëmendjes pasi bukuroshja poston shpesh foto provokuese dhe seksi në rrjetet sociale.

 

Modelja shqiptare i ka “vënë flakën” Instagramit me fotot e fundit që ka publikuar. Miss Universe Albania 2018 është shumë aktive në rrjete sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme, shpeshherë provokuese.

Ajo ka ekspozuar të pasmet e saj ndërkohë që pozon bukur pranë disa shkëmbinjve në del. Me bikini tejet sensuale që i nxirrnin ne pah fundshpinë, bukuroshja Trejsi i ka lënë pak vend imagjinatës së të gjithëve dhe ka nxitur komente të shumta.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*