Ajo është duke festuar ditëlindjen e saj të 22 përreth Evropës me një jaht 250 milionë dollarë me të afërmi dhe të dashurite saj.

Dhe Kylie Jenner u sigurua se është në qendër të vëmendjes edhe njëherë kur shfaqi kthesat e saj mahnitëse në një anije në Saint Tropez në Francë.

E veshur me bikini ajo dukej mjaft seksi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*