E dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez nuk është vetëm e bukur por ka edhe një zemër të madhe. Mbrëmjen e djeshme bukuroshja brune prezantoi festivalin e Sanremos krah Amadeus dhe prezantueses shqiptare Alketa Vejsiu.

Një ditë më pas stafi i modeles spanjolle ka bërë të ditur se të gjitha paratë e fituara nga festivali do t’i dhurojë për spitalin e fëmijëve ‘Regina Margherita’ në Torino .

Edhe pse shifra sa është paguar modelja nga Sanremo është sekret, mediat italiane shkruajnë se bëhet fjalë për mbi 140 mijë euro. Kjo nuk është hera e parë që e dashur e Ronaldos jep ndihmën e saj për spitalet e fëmijëve.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*