Ghetto Geasy ka bërë një ndryshim të papritur në pamjen e jashtme. Prej vitesh, ai i ka qëndruar besnik flokëve dhe mjekrës.

Sot, reperi vendosi të bëjë një ndryshim. Ai u transformua totalisht duke prerë flokët, por pa e prekur mjekrën.

‘Refresh’, shkruajti Ghetto Geasy në fotografinë që shpërndau në rrjete sociale.

Ndërsa komentet i bllokoi dhe asnjë prej ndjekësve të tij nuk mund ti bëjë ndonjë kompliment apo kritikë për këtë ndryshim.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*