Ka vdekur në moshën 43-vjeçare ylli i filmave porno Jessica Jaymes. Sipas asaj që raportojnë mediat ndërkombëtare ajo është gjetur e vdekur në banesën e saj, ndërsa dyshohet se shkak të jetë bërë një arrest kardiak.

“Një shoqe shkoi të kontrollonte Xhesikën pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley, sepse nuk kishte dëgjuar prej saj për një kohë të gjatë. Kur ajo mbërriti në shtëpinë Jaymes, ajo e ka gjetur atë pa ndenja dhe pa shenja jete’’.

Teksa ambulanca ka mbërritur në shtëpinë e aktores, ata e kanë shpallur atë të vdekur, dhe hetimet për shkaqet vijojn ende.

Jessika ka nisur punën e saj si aktore e filmave porno në vitin 2002 kur ishte 26 vjeç. Ajo bëri kalimin e saj të madh në 2004 kur Hustlenënshkroi një kontratë me të.

Ajo vazhdoi të shfaqej në mbi 200 filma të rritur dhe më pas kishte dhe faqen e saj online me përmbajtje pornografike. Ajo që është edhe më interesante në jetën e 43-vjeçares është se babai i saj dyshohet se ka qenë një agjent i CIA, ndërsa vetë Jessica pas diplomimit ka punuar për tre vite si mësuese.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*