Dashi-Saturni do jete planeti qe do iu ndihmoje ta thelloni edhe me tepër lidhjen tuaj sot dhe te përjetoni sa me shume kënaqësi pranë partnerit. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë, por te reflektojnë para se te dalin ne çdo takim. Ne planin financiar do jeni mjaft te kujdesshëm dhe situata do përmirësohet ndjeshëm. Te gjithë do iu adhurojnë për aftësinë organizative.

Demi-Do jete e kote qe te qaheni sot ne jetën tuaj ne çift sepse partneri bën aq sa ka mundësi. Mundohuni te tregoheni sa me realiste. Beqaret do jene te papërqendruar dhe nuk do mendojnë aspak te kërkojnë një person e te krijojnë një lidhje. E vetmja dëshirë e tyre do jete te argëtohen si te çmendur me miqtë. Financat do jene ne një gjendje te qëndrueshme.

Binjaket-Dite e mbushur me momente te lumtura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni si ne parajse ne krahët e partnerit tuaj dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli. Beqaret do kenë disa takime mbresëlënëse te cilat mund t’iu hapin një dritare te re. Ne planin financiar nuk është momenti te merrni vendime te nxituara. Mundohuni fillimisht ta stabilizoni situatën.

Gaforrja-Do tregoheni shume te ashpër me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift here pas here mund te behet problematike. Do keni shume mendime te kundërta me te. Nëse jeni beqare duhet t’i bëni sytë katër dhe te përfitoni nga çdo lloj mundësie qe do iu jepet. Te ardhurat do fillojnë te kenë përmirësime, kështu qe mund te shlyeni borxhet qe keni marre.

Luani-Fatmirësisht tensioni ne çift do filloje te bjere gjate kësaj dite dhe do i shihni gjerat me një sy tjetër. Vazhdoni ne këtë rruge dhe do ndiheni mjaft mire. Beqaret do fillojnë aventura afatshkurtra, por tejet emocionuese. Ne fakt kjo është ajo qe ka dashur pjesa me e madhe. Ne planin financiar do e keni shume te qarte gjendjen ne te cilën ndodheni dhe nuk do bëni gabime.

Virgjeresha-Do jeni me kërkues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do bëni asnjë lëshim ndaj tij. Ne disa momente mund te keni edhe mosmarrëveshje. Beqaret do bëjnë mire t’i marrin gjerat si t’iu vijnë pa e vrare shume mendjen se çfarë do ndodhe me tej. Ne planin financiar është koha e përshtatshme për te marre disa masa dhe për te hequr disa para mënjanë.

Peshorja-Te gjithë planetët do bëhen bashke sot dhe do e influencojnë pozitivisht jetën tuaj ne çift. Marrëdhënia do behet edhe me e ngrohte dhe pozitive. Beqaret nuk do jene me fat dhe nuk do arrijnë ta gjejnë as sot personin qe kane ëndërruar. Ne planin financiar duhet te bëni kujdes me shpenzimet. Situata nuk është aq e qëndrueshme sa ju e kishin menduar.

Akrepi-Edhe për ju do ketë përmirësime te situatës gjate kësaj dite. Do jeni me te hapur me partnerin dhe do ia shprehni atij gjithçka si ta ndjeni. Beqaret nuk do jene me fat dhe do mbeten serish vetëm. Kujdes mos bini ne pesimizëm. Ne planin financiar do iu duhet te hiqni dore nga disa shpenzime nëse doni qe gjendja te mos përkeqësohet me tepër.

Shigjetari-Beni shume kujdes me xhelozinë gjate kësaj dite sepse mund te filloni debate te zjarrta qe mund te çojnë edhe ne situata mjaft delikate. Beqaret do kenë takime impresionuese dhe shume shpejt do fillojnë një lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar nuk do keni fat dhe gjendja do vazhdoje te mbetet problematike. Beni shume kujdes.

Bricjapi-Venusi do jete shume i favorshëm sot për jetën tuaj sentimentale. Do shprehni gjithçka qe ndjeni dhe gjendja ne çift do filloje te përmirësohet ndjeshëm. Edhe beqaret do jene me shume fat ne dashuri. Me ne fund ata do e ndryshojnë statusin. Ne planin financiar duhet vetëm te bëni kujdes me shpenzimet dhe gjerat do ecin me se miri.

Ujori-Dite shume zakonshme dhe pa vështirësi te mëdha kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Edhe ata qe kane pasur probleme dhe vështirësi do ndihen me mire. Beqaret do ndihen vërtet te privilegjuar sepse do kenë takime te mrekullueshme ne vende fantastike. Financat do jene ne gjendjen me te mire te mundshme. Përfitoni për te kryen ndonjë investim te rëndësishëm.

Peshqit-Sektori i dashurisë do jete i paqëndrueshëm. Here do dashuroheni dhe here do keni debate te njëpasnjëshme me partnerin tuaj. Kujdes! Beqaret nuk do jene ne forme për te filluar ndonjë histori dashurie edhe pse mundësitë qe do iu jepen do jene te shkëlqyera. Te ardhurat do kenë disa tronditje duke qene se ju do shpenzoni pa u menduar aspak.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*