Super Gareth Bale shmang turpin e madh! Pikërisht ai që ishte thuajse i larguar dhe në konlfikt me Zinedine Zidane, u bë protagonist në barazimin 2-2 jashtë fushe ndaj Villarreal. Dy gola dhe paraqitje super, ndoshta u gabuan duke menduar ta largonin…

Edhe pse, mbrëmja u mbyll me karton të kuq për uellsianin. Por, kriza e Realit vazhdon dhe ky barazim 2-2 ndaj Villarreal zhgënjen tifozët (5 pikë në 3 ndeshje).

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*