I qetë dhe duke tymosur puro, teksa po sheh celularin e tijd he mban kufje në vesh. Kështu është filmuar shqiptari Ibrahim Brahimaj, i cili u dënua pak ditë më parë me burgim të përjetshëm për vrasjen e e avokatit grek, Mihalis Zafeiropoulos.

Mediat greke kane publikuar fotot e tij, teksa pozon nga shtrati i burgut duke pirë cigare dhe me celular në dorë, gjë qe eshte e ndaluar për të burgosurit.

“Unë kam lindur vrasës dhe do të vdes një vrasës”, ka shkruar  Ibrahim Brahimaj kohët e fundit në rrjetet sociale me një llogari të rremë, raportojnë mediat.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*