Ai është përfolur shumë për jetën e tij private dhe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave! Dhe ndonëse është munduar ta lërë jashtë interesit të tyre romancën, reperi S4MM duket se nuk ia ka dalë dot.

Nga burime të afërta “Prive” mëson se S4MM është në lidhje dashurie me vajzën e quajtur Filis që jeton në Zvicër.

Dyshen e kanë tradhtuar postimet nga i njëjti vend në Instagram, përmes së cilave mund të gjykoni vetë.

Menjëherë pas këtij lajmi, Filis e ka bërë privat profilin e saj në Instagram si për të thënë se nuk i intereson opinioni publik dhe se jeta e saj private duhet të mbetet e tillë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*