DASHI

Gjate kësaj dite do dini t’i përçoni partnerit energji pozitive dhe marrëdhënia me te ka për te qene e jashtëzakonshme. Nuk do e mbani mendjen tek mosmarrëveshjet e se shkuarës, përkundrazi do iu vini njëherë e mire kapak atyre. Situata financiare do jete goxha e mire ne përgjithësi. Gjithsesi ju duhet te vazhdoni te tregoheni te kujdesshëm për ta mbajtur sa me gjate këtë gjendje.

DEMI

Dite mjaft harmonike ka për te qene kjo e sotmja për ju te dashuruarit. Do dini ta mahnitni partnerin dhe marrëdhënien tuaj kane për ta pasur zili te gjithë. Beqaret do tërhiqen shume nga dikush, por nuk do arrijnë dot t’ia shprehin ndjenjat. Me mire te reflektojnë dhe pak e te binden plotësisht. Sektori i financave nuk do ndikohet nga asnjë planet dhe çdo gjë do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni te ardhurat.

BINJAKET

Venusi do e privilegjoje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin do përmirësohet jashtëzakonisht. Mund te ndani se bashku edhe disa sekrete te vjetra. Beqaret do jene me shume fat ne dashuri dhe as vete nuk e kishin imagjinuar ndonjëherë se sa mire mund t’iu ecnin gjerat. Edhe sektori i financave do jete i privilegjuar dhe nuk do gjendeni aspak ne vështirësi.

GAFORRJA

Dite e favorshme për dashurinë dhe projektet ne çift. Mes jush dhe partnerit do kenë një kimi për t’u pasur zili, madje do harrohen edhe shume hatër mbetje. Beqaret me mire le te presin edhe pak kohe para se te hedhin hapa sepse sot nuk është dita e duhur. Ne planin financiar mos u tregoni te pamatur sepse problemet do ju shumëfishohen. Do ndiheni vërtet keq me pas.

LUAN

Nuk është nevoja te qaheni aspak gjate kësaj dite sepse partneri do dije t’iu përkëdhelë dhe t’iu mbaje ne pëllëmbë te dorës. Te tille dashuri nuk keni përjetuar deri me sot. Beqaret duhet te joshin me mase dhe ne momentin e duhur. Vetëm ashtu kane për te filluar lidhjen e ëndërruar. Ne planin financiar do ju dalin probleme te vogla, por te menaxhueshme.

VIRGJERESHA

Lumturia dhe begatia do mbizotërojë gjate gjithë kohës për ju qe jeni ne një lidhje. Partneri do dije t’iu beje te qeshni ne çdo çast dhe zemra do ju rrahe fort. Beqaret me ne fund mund te ndeshen me personat e duhur dhe mund te fillojnë lidhjen e ëndrrave. Plutoni do jete planeti qe do ju ndihmoje ne planin financiar dhe do ju beje te ruani gjithë kohës qëndrueshmërinë.

PESHORJA

Here pas here do jeni ne tension ju te dashuruarit dhe mund te thoni gjera te gabuara. Mundohuni qe gjithmonë te vini arsyen para ne mënyrë qe te mos e prishni atmosferën e ngrohte. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë sepse edhe ashtu si janë ndihen mire. Buxheti do jete i kënaqshëm kështu qe mund te kryeni pa frike edhe ndonjë investim me tepër nga zakonisht.

AKREPI

Marrëdhënia me partnerin do jete tej mase delikate sot. Do i besoni verbërisht miqtë dhe fjalët e këqija qe ata do thonë për partnerin. Beqaret nuk do arrijnë dot te fillojnë një lidhje afatgjate, megjithatë do pranojnë te shoqërohen me dike qe i bën te ndihen te qete. Me shpenzimet tregohuni te arsyeshëm nëse nuk doni qe situata te marre tatëpjetën.

SHIGJETARI

Marrëdhënia juaj ne çift do vihet para provave te vështira sot. Po i kaluat te gjitha problemet qe do ju dalin keni për te pasur një jete te begate. Beqaret duhet t’i shprehin ndjenjat ashtu si t’i kenë ne zemër, por kurrsesi nuk duhet te cenojnë disa parime vetëm për te filluar një lidhje. Buxheti me ne fund do ekuilibrohet goxha dhe do ndiheni me te qete kur te kryeni shpenzimet e domosdoshme.

BRICJAPI

Klima yjore do jete shume e ngrohte sot për ata qe janë ne një lidhje. Ata do kalojnë momente te mrekullueshme pranë personit qe duan dhe do i falënderojnë gjithë kohës yjet. Beqaret duhet te marrin kohen e duhur për t’u njohur me disa persona para se te vendosin te hedhin hapa te mëdha. Ne planin financiar vështirë se gjendja mund te jete e qëndrueshme pas gjithë shpenzimeve te pamatura qe keni kryer se fundmi.

UJORI

Po u treguat te sinqerte dhe po ia shprehet sa duhet dashurinë partnerit, marrëdhënia me te ka për te qene e jashtëzakonshme dhe askush nuk do arrije t’ua prishe harmoninë. Beqaret do favorizohen nga te gjithë planetët dhe me shume mundësi do e fillojnë lidhjen qe kishin ëndërruar prej kohesh. Buxheti do jete problematik dhe vetëm me mbështetjen e familjareve do mund t’ia dilni mbanë.

PESHQIT

Do jeni xheloze për partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nuk e lini asnjë moment te lire. Kujdes sepse kjo gjë mund ta mërzitë atë dhe mund ta largoje akoma me tepër. Beqaret do bëjnë mire te mos nxitohen për asgjë sepse mundësitë me te mira do iu jepen pas disa ditëve. Buxhetin për fat do dini si ta menaxhoni gjithë kohës dhe gjendja ka për te mbetur e kënaqshme.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*