28006304 8286769 All Out There Katdashian S Garment Was Cinched Together With Jus A 62 1588638868998

Edhe pse është një nga femrat më të fotografuara në planet, format e saj ende tronditin dhe tejkalojnë të gjitha pritshmërit.

 

foto galeri

Kim Kardashian publikoj një tjetër fotosesion të hënën pasdite, në të cilat ajo është parë në rroba banje me shumë shije të cilat nuk lënë asgjë për imagjinatën.

Edhe pse është një nga femrat më të fotografuara në planet, format e saj ende tronditin dhe tejkalojnë të gjitha pritshmërit.

Kim Kardashian publikoi një tjetër fotosesion të hënën pasdite, në të cilat ajo është parë në rroba banje me shumë shije të cilat nuk lënë asgjë për imagjinatën

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*