Tre autorët e vrasjes së 26-vjeçarit Martin Çeço, teksa e mbytën me litar dhe e hodhën në rezervuarin e Maliqit, për të fshehur gjurmët e krimit.

pamjet e tre autorëve të krimit, të cilët kanë dalë sot kokëulur para togave të zeza për t’u njohur me masën e sigurisë.

Këta që shihni në foto janë tre të arrestuarit kushërinjtë, Valter e Edlir Mollaj, si dhe Bleti Angjo.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*