Nga Agron Brataj

A kisha të drejtë të qëndroja te Inter? Po, doja të qëndroja, por ka edhe një meritë të madhe për klubin dhe trajnerin. Në fund funksionoi mirë për të gjithë. Unë jam i Interit, jam i lumtur që jam me këta djem.” Kështu,

Kristjan Asllani, i intervistuar ekskluzivisht nga Sportmediaset, për vendimin për t’i thënë jo Sassuolos në ditën e fundit të merkatos për të vazhduar aventurën e tij në Milano.

jam i lumtur që jam këtu ka përfunduar Asllani intervistën e tij.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*