Dy persona janë arrestuar në flagrancë në qytetin e Gjirokastrës nga Policia e Shtetit. Sipas informacioneve shtetasit Safet Bejok dhe Adolf Bejko banues në fshatin Lazarat, në vendin e quajtur Kordhec kultivonin rreth 80 bimë narkotike të llojit cannabis sativa.

Bëhet me dije se bimët narkotke janë gjendur në pronën private të të arrestuarve.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*