Me Zotin dhe me zjarrin nuk luhet. Me sa duket pjesën e parë nuk e ka kuptuar nje çift influecuesish në instagram që kanë bërë mjaft bujë me anë të një video të postuar ku shfaqen duke spërkatur njeri-tjetrin me ujë të shenjtë në një tempull.

Modelja Sabina Dolezalova hodhi në profilin e të dashurit të saj një video ku ky i fundit shfaqet duke i larë të pasmet më “ujë të bekuar”. Mbase të pasmet e bukuroshes e morën bekimin por ama kjo shkaktoi shumë reagime në rrjetet sociale.

Kishte nga ata që mendonin se çifti Çek duhet të shpallet “non grata” në tempullin e Beji që ndodhet në Bali të Indonezisë.

Por mesa duket çifti nuk e ka patur idenë se ndodhet në një vend të shënjtë pasi kanë berë prapaktheu duke kërkuar falje publike nepërmjet një tjetër postimi. Le të shpresojnë që kësaj herë ja kanë hedhur me kaq.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*