Ledri Vula është një ndër këngëtarët ë të suksesshëm shqiptar i cili ndër vite ka sjell një sërë hitesh për publikun. Ai është mjaft i komentuar për jetën luksoze dhe lidhjet e tij të dashurisë.

Shumë i ndjekur dhe aktiv në rrjetet sociale, postimet e Ledrit marrin përherë vëmendjen dhe komentohen gjatë nga fansat. Së fundmi, ai ka publikuar një foto ku shihet brenda një Ferrari super luksoz.

Siç shihet Ferrarri është i kuq dhe i zi dhe me shumë mundësi do jetë blerja më e fundit e reperit të njohur. Kujtojmë që kjo verë ka qenë shumë e suksesshme për Ledrin i cili ka pasur shumë koncerte dhe ka publikuar një sërë këngësh që janë kthyer në hite.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*