Anëtarësimi i saj në PDK u shoqërua me një zhurmë të madhe mediatike. Bëhet fjalë për aktoren e njohur Arta Nitaj, e cila është shndërruar së fundmi në një prej personazheve më të komentuara.

Bukuroshja shqiptare nuk ka zhgënjyer as këtë herë. Ajo ka postuar disa foto, ku shfaqet me një fustan të gjatë ngjyrë blu. Arta vuri në pah linjat e saj perfekte dhe dukej një “bombë” e vërtetë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*