Megjithëse për Shqipërinë pritet të jetë një javë e vështirë, pasi bëhet fjalë për të ardhmen e vendit drejt integrimit europian, politikanët në vend nuk e kanë aspak problem të festojnë në mes të Tiranës.

Siç shihet në këtë foto, ish-ministrja e Mbrotjes Mimi Kodheli  shfaqet së bashku me deputetin e djathtë Myslim Murrizi, duke pirë birra në një nga lokalet e kryeqytetit.

Murrizi dhe Kodheli shihen të ulur krah njëri tjetrit, dhe ndërkohë që lind pyetja natyrshëm se çfarë po festojnë vallë së bashku dy ‘rivalë’ politikë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*