Nentori në Vlorë është i mrekullueshëm ndaj operatorët turistikë dhe Bashkia e Vlorës vijnë me një super ofertë.

Akomodohuni dy netë për 2500 lek /personi dhe përfitoni natën e tretë falas  në të gjitha hotelet me 4 dhe 5 yje.

Përfito hyrjen falas në çdo muze të qytetit gjatë gjithë Nëntorit dhe

Shijo super eventet e bashkisë Vlorë.

“Vlora Vibe Festival “- 25 Nëntor i ftuar special  Pascal Junior

Koncerti Pavarësisë- 28 Nëntor me pjesëmarrjen e artistëve Eugen Bushëpepa & Elvana Gjata etj.

Të gjitha detajet për rezervime i gjeni në faqen zyrtare të bashkisë Vlorë si dhe në fb dhe instagram: në Bashkia Vlorë.

Mos harro është Nëntor, shihemi në Vlorë!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*