Naike Rivelli inauguron Fazën 3 dhe në rrjetet sociale shfaqet sërish nudo, saktësisisht si në të gjitha fazat e pandemisë. Vajza e Ornella Mutit, që shquhet gjithmonë për fotot provokuese që poston, këtë herë në Instagram nxjerr një video ku shfaqet plotësisht e zhveshur dhe teksa citon filmin ‘Zohan’ ironizon për problemet me ‘qimet’.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Me estetistët akoma të mbyllur nuk është e lehtë të mbash në kontroll qimet. Naike ndan problemin e shumë femrave në këtë kohë dhe bën shaka si gjithmonë sipas mënyrës së saj. Ajo shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesën e saj intime me flokë të gjatë duke bërtitur ‘Zohan’, pikërisht siç bënte Adam Sanler në filmin e njohur ku ai është protagonist. Ajo që duket në të vërtetë është një parruke bionde që Rivelli mban me duar duke mbuluar pjesën e saj intime.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*