Naomi Campbell do të shkojë në gjykatë për shkak të ish të dashurit të saj, i cili ka ngritur një padi multimilion  dollarëshe.

Sipas këtyre dokumeteve, Vladislav Doronin, një biznesmen rus, thotë që Naomi është duke refuzuar ti paguajë paratë që ai i ka huazuar asaj si dhe sende, që kanë vlerë personale për të.

Në dokumete, Vladislav akuzon Naomin që është duke refuzuar të kthejë gjërat e tij personale, të cilat ai i vlerëson më shumë se 3 milion dollarë. Ende nuk është qartësuar se sa para i ka huazuar ai asaj.

Naomi Campbell could be set for court showdown as her billionaire ex Vladislav Doronin 'sues her' | Daily Mail Online

A Naomi Campbell-Vladislav Doronin Wedding Could Very Well Happen in 2011 — Although Not at Egypt's Luxor Temple | POPSUGAR Fashion

Modelja filloi të takohet me miliarderin rus në vitin 2008, ata ishin së bashku për 5 vite, para se të ndaheshin në vitin 2013. Vlad e kishte ‘mbuluar’ Naomin me dhurata, përfshirë udhëtimet nëpër jahte dhe një shtëpi si forma e ‘Syrit të Horus’ në ishullin e Kleopatrës në Turqi.

Tani 7 vite pas ndarjes, Vlad është kthyer për hakmarrje. TMZ ka kontaktuar Naomin, por nuk ka marrë asnjë fjalë prej saj.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*