E bija e Jozefina Topallit, Megi Topalli, është bërë nënë sëfundmi. Martesa e saj kaloi pa u vënë re në media, sikurse edhe shtatzënia. Deri më tani ajo nuk ka publikuar asnjë detaj nga gjinia apo emri i bebes së saj.

Sëfundmi Megi ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku ajo duket në super formë, bashkë me të shoqin dhe një karrocë. Kanë qenë ndjekësit ata që kanë zbuluar detaje nga emri e gjinia e foshnjës, duke uruar Megin.

Siç duket, ai është një fëmijë i seksit mashkull. Nga komentet kuptojmë se emri i tij është Nikola. Një foto me të voglin e ka postuar edhe Genari, i cili tashmë është bërë dajë. Me ta është edhe “shoqëruesi i përhershëm”, miku i tyre besnik, qeni.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*