Risultati immagini per foto urgjenca vlore

Një 11 vjecare mbrin e pajetë në spitalin rajonal të Vlorës , mjekët dyshohet se e mitura ka mberiturë e vdekur si pasojë e mbytjes, gjëndet aktuslishtë në morgun e spitalit rajonal të Vlorës në pritje për tju nënështruar ekspertizes mjekoligjore,

Trupi i pajetë i të miturës me inicialet L.M gjendet e në morg. 11-vjeçarja dyshohet të jetë vetvrarë.

Ajo ka qënë e vetme në banesë dhe është gjetur nga vëllai dhe gjyshja

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*