Astrologe Meri ka lajme shumë të mira për disa nga shenjat e horoskopit. Madje edhe ëndrrat mund të bëhen realitet në këtë periudhë pasi kemi një kombinim interesant midis Diellit me Plutonin. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Dita sjell nje plotesim shpirteror dhe realizim ne lidhje me karrieren apo planet e se ardhmes. Brenda vetes do gjeni frymezimin per te permbysur pengesat

Demi

Jepini vetes shansin per te ndryshuar jeten dhe per te bere nje ender realitet. Kjo enderr ka te beje me nje udhetim apo shans te dyte ne nje pune apo lidhje personale

Binjaket

Sot mund te enderroni me shume se cdo dite nje plotesim shpirteror dhe ekonomik. Nje enderr edhe per ju mund te behet realitet

Gaforrja

Jetoni nje lidhje te lene pergjysem nga pengesat dhe pamundesite qe i kishtit vene vetes dhe paranoni te jetoni me nje krijese tjeter

Luani

Me ne fund do behet realitet nje ceshtje e rendesishme shtepie, prone apo familjare dhe do plotesoheni ne kete boshllek qe keni patur

Virgjeresha

Do merrni nje lajm shume te mire ne lidhje me nje ceshtje personale e cila ju rikthen gezimin dhe forcen krijuese

Peshorja

Nje ceshtje ekonomke do perfundoj me sukses dhe ju do hidhni hapa te sigurt ne ekzistencen tuaj ne shtepine tuaj apo ne nje bashkejetese

Akrepi

Me ne fund do jeni te fuqishem te enderroni dhe te planifikoni hapat tuaja te metejshem pa friken e vazhdueshme te mbijeteses

Shigjetari

Do ju plotesohet sot nje deshire e cila lidhet me ekonomine apo me nje marredhenie te fshehte pune apo personale e cila ju mundonte

Bricjapi

Jeni ne nje moment shume te fuqishem ndryshimesh dhe qellimesh. Nese keni vlera si njerez sot mund te arrini nje kulm ne karriere dhe krijimtari

Ujori

Per ju dita do te thote nje triumf ne karriere dhe nje vendim shume i rendesishem per ecurine tuaj ne te ardhmen. Nje propozim surprize do ju ndryshoj jeten

Peshqit

Do arrini edhe ju te gjeni nje mbeshteje dhe nje mundesi e cila ju hap dyert per me tej duke ju zhvilluar ne marredhenie te rendesishme.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*