Së fundmi është publikuar lista e 10 beqarëve më të kërkuar të vitit 2019 nga revista e modës ‘Tatler’. Kjo listë kryesohet nga Brooklyn Beckham.

Ai është vetëm 20 vjeç dhe është djali i David dhe Victoria Beckham. Ndonëse Brooklyn ka qenë shumë herë në një lidhje ai është aktualisht beqar dhe klasifikuar si më i kërkuari nga femrat. “I identifikuar lehtësisht nga stili i tij, beqari i ri, Brooklyn, 20 vjeç, ka pothuajse aq tatuazhe sa babai i tij dhe po aq shumë bukuri”.- kanë shkruar burime nga“Tatler”.

Pas tij janë klasifikuar dhe 9 beqarë të tjerë si më të kërkuarit:

1.Brooklyn Beckham, 20
2.James Chester Campbell, Viscount Emlyn, 21
3.Honorable Vere Harmsworth, 24
4.Harry Styles, 25
6.Maro Itoje, 24
7.Paul Henkel, 23
8.Jofra Archer, 24
9.Umar Kamani, 31
10.Mathew Healy, 30

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*