Një modele ruse ka marrë vëmendjen e mediave botërore me deklaratën që ka bërë e ftuar në emisionin “Makarena”.

Viktoria Odintcova tregoi se Cristiano Ronaldo i ka dërguar mesazh për t’u njohur me të, por ajo as nuk tentoi t’i përgjigjej. Viktoria ia ka lënë ‘seen’ futbollistit dhe madje ia ka fshirë mesazhin.

“Pak kohë më parë, Cristiano Ronaldo më shkruajti mesazh privat në Instagram, por unë nuk iu përgjigja, madje e fshiva mesazhin.

Sigurisht që nuk i dhashë një shans të vetëm. Njoh vajza të tjera të cilave ai i ka shkruar, kështu që menjëherë kuptova se si ishin gjërat dhe çfarë ai dëshironte të bënte”, tregoi modelja.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*