Të gjithë e njohin Janet Jackson, por pak e dinë se mbreti I Pop-it kishte dhe një motër më të madhe, la Toya-n. Edhe ajo vetë ka qenë një personazh  I rrethuar nga polemika, me një jetë të trazuar si të vëllait. Në moshën 62 vjecare megjithatë, vazhdon t`I gjejë vetes një vend në showbizin amerikan, shfaqet nëpër emisione televizive apo reality show, dhe I pëlqen shumë shumë pjesëmarrja nëpër evente mondane.

La Toya ishte e vetmja nga familja që la të kuptohej se akuzat kundër Michael për pedofili, mund të ishin të vërteta.

“ Përse do ta merrte një burrë 35 vjecar një djalë të vogël të banonte me të për 30 dite“, pyeste ajo. La Toya madje ka deklaruar se dhe I ati, Joe Jackson ka abuzuar seksualisht me të dhe motrën tjetër, Rebbie. Por ndërkohë, ashtu si I vëllai I vet I famshëm, edhe ajo kishte një preferencë të hapur për operacionet plastike. Ajo praktikisht e ka rindërtuar të gjithë fytyrën, duke u kthyer gati në një kopje të Michael-it!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*