Prej disa ditësh në qytetin e Vlorës, vijojnë kontrolle në rrugët kryesore.

Burime bëjnë me dije se policia e Vlorës në bashkëpunim me të Tiranës dhe FSHN-në vijon punën e imtësishme të kontrolleve për persona të dyshuar në këtë qytet.

Në fokus të operacionit janë personat e skeduluar të shpallur në kërkim për krime të ndryshme.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*