Biondja Irina Jovanka ka përfaqësuar Serbinë në ‘Miss Freedom of the World’, dhe ajo që ka qenë e veçantë ishte fakti se ajo bëri shqiponjën me duar, duke nxitur reagime të shumta.

Madje ajo ka thënë se respekton shqiptarët dhe mundohet të mësoj të flas rrjedhshëm gjuhën shqipe. Ajo gjithashtu është shfaqur si fanse e muzikës shqiptare.

Madje së fundmi ajo ka pozuar përkrah reperit shqiptar Getoar Selimi, duke marrë pjesë në një nga koncertet e tij. Jovanka nuk ka hezituar të publikojë fotografi përkrah tij në llogarinë e saj në Instagram.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*