Një  e re ka bërë një gabim trashanik pas postimin në internet pasi postoi një foto personale, teksa tregonte me mburrje sa të mirë e ka të dashurin, i cili i bën një dhuratë të tillë.

Por duket se entuziazmi i erri sytë sa harroi të fshihte lojërat sek.suale që ndodheshin në këtë kuti.

Vajza me pseudonimin Dolly, ka postuar një tweet me një foto të dhuratave në një sirtar special, i cili gjoja do ta bëjë atë të ndjehet më rehat kur të qëndrojë natën në shtëpinë e të dashurit të saj.

I dashuri i saj i bleu asaj një iPad, dhe e fshehu atë nën kutinë e tualetit që ajo ta zbulonte.

Por disa ndjekës me sy shqiponje panë surprizën e vërtetë – i dashuri kishte vënë edhe disa zare s.eksi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*