Fotot e Melania Trump, me sytë e mbyllura dhe gati për të puthur kryeministrin kanadez kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Në rrjet kanë nisur memet, të cilat vënë në lojë Zonjën e Parë të SHBA-së. Teksa Trump shfaqet i hutuar, gruaja e tij shihet duke shijuar një moment me kryeministrin kanadez.

Më herët është fotografuar vajza e Trump, Ivanka, e cila duket e magjepsur pas kryeministrit bukurosh.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*