“Programi i Lulit është një tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë, me Ilirin makinist, Monikën fatorino, Saliun shkarkues gazrash dhe vetë Lulin pasagjer VIP”.

Ky është postimi më i fundit i kryeministrit

Por teksa kryeministri tallet me programin në fjalë, nuk kanë munguar as reagimet e qytetarëve, të cilët i përgjigjen me të njëjtën monedhë, raporton Ora News.

“Edhe ti si kozmonaut që premton fluturime hënore nga Vlora në Kukës!”, komenton qytetari.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*