Sulmuesi i PSG, Kylian Mbappe ka konfirmuar përmes rrjeteve sociale mungesën e tij në ndeshjen e parë të vlefshme për grupet e Champions League që kampionët e Francës do të diskutojnë përballë Real Madrid.

“Tashmë është zyrtare, nuk do ta nis sezonin tonë europian kundër Real. Jam shumë i trishtuar që nuk jam në gjendje të luaj por do të ofroj të gjithë mbështetjen time për skuadrën nga tribuna dhe shpresoj të rikthehem në 100% për të dhënë kontributin tim”, shkroi Mbappe.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*